live the dream;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pretty f*cked up;

2 posters

Go down

pretty f*cked up; Empty pretty f*cked up;

Писане by ;carter Вто Юли 02, 2013 10:26 am

Spencer Carter
26 years old
english teacher
fc: Ashton Kutcher

pretty f*cked up; Tumblr_m501a6ntAE1rnjbgoo1_500

Боже, дано ме харесат! Чух, че в този колеж не можеш да влезеш без връзки, било то като ученик или учител. Дявол да те вземе, Камерън! Защо ме убеди, че съм перфектен за работата!? Малките копеленца само ще ме изнервят! Разглезени богаташчета, които се мислят за принцове и принцеси… Само това ми трябва. Дали мога да си тръгна? Не, вече почуках. Мамка му!
Дано колежанките са секси, дано колежанките са секси…..
- Влезте!
- Добър ден!
- Добър ден!
- Тук съм за интервюто. Говорихме по телефона тази сутрин.
- Не сте ли твърде млад за тази работа?
- Не, всъщност.
- Добре тогава. Излезте отвън и попълнете съответните документи.
Какво е това пък сега? Не можеше ли просто да си кажем няколко думи и да се приключва? Тази изглеждаше злобна! Очевидно сексът доста й липсва. И нищо чудно… Такова чучело и аз не бих опънал!
1. Име и фамилия:
*Бенджамин Франклин! Не мислех, че има човек, който не ме познава!*
Спенсър Картър
2. Предишна месторабота:
*Гледането на баба смята ли се? Ами стриптийза по домовете? Хм, май ще пропусна тази част.*
Държах книжарница „Хари Ходини”. Издал съм и няколко романа, като в момента работя по поредния.
3. Образование:
*Добре де, сега не е момента да си спомням всички глупости, които съм вършил в гимназията… и университета. Само не мога да си спомня как точно съм завършил. А, да, директорката си падаше мръсница…*
Завършил съм Станфордския университет.
4. Защо искате да работите при нас?
*Защото ми трябват пари, а тези малки богаташчета, трябва да призная, че са доста щедри. А и мажоретките са секси!*
Разбирам се отлично с учениците, методите ми вършат работа в повечето случаи….

Мамка му, не е толкова лесно! Така, сега трябва да събера кураж и… Добре де, ще почукам.
- Бързо приключихте!
-  Всъщност не съм. Но… Можем ли да оставим документите на страна? Не ме бива в попълването на документи.
- Тогава защо сте тук?
- Ами… надявах се, че можем да се разберем и с прости думи.
Дано стане, дано стане… Какво прави тя? Защо чете? Не чети!
- Добре. Започвайте.
Моля?! Какво по дяволите иска да кажа?!
- Извинете, не съм особено компетентен.
- Кажете ми защо искате да бъдете преподавател. Какви качества притежавате и какви не?
- Ами… Преди години, когато все още бях в гимназията, смея да кажа, че г-н Харисън, учителят ми литература бе най-добрият ми приятел. Споделях с него идеите си, както и той с мен своите. Не веднъж ме е съветвал да следвам стъпките му. И ето ме тук сега!
- Забравихте плюсовете и минусите си.
- А, да, съжалявам. Откъде да започна… Когато говоря, карам хората да ме слушат. Тоест, казва ли са ми, че умея да привличам вниманието на слушателите. А доколкото знам, това е доста важно, особено щом си преподавател. Рядко влизам в спорове. Не мисля, че ще присъстват проблеми между мен и учениците!
- Това ли е?
- Мисля, че да.
- Тогава ще се консултирам с учителския колектив и ще ви се обадим. Приятен ден, господин Картър.
- И на Вас! Благодаря за отделеното време!
Най-после! Отново се почувствах ученик. Тази наистина е злобна, по дяволите!


Последната промяна е направена от ;carter на Вто Юли 02, 2013 1:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
;carter
;carter

Брой мнения : 19
Points : 19985

Върнете се в началото Go down

pretty f*cked up; Empty Re: pretty f*cked up;

Писане by Alexa L. Daniels Вто Юли 02, 2013 12:32 pm

Добре, но литературата е зает предмет, ще те помоля да си избереш друг от тук. (:
Alexa L. Daniels
Alexa L. Daniels
Admin
Admin

Брой мнения : 584
Points : 25605

Върнете се в началото Go down

pretty f*cked up; Empty Re: pretty f*cked up;

Писане by ;carter Вто Юли 02, 2013 1:06 pm

готово, смених я с английски.. Smile
;carter
;carter

Брой мнения : 19
Points : 19985

Върнете се в началото Go down

pretty f*cked up; Empty Re: pretty f*cked up;

Писане by Alexa L. Daniels Вто Юли 02, 2013 1:46 pm

Одобрен си Smile
Alexa L. Daniels
Alexa L. Daniels
Admin
Admin

Брой мнения : 584
Points : 25605

Върнете се в началото Go down

pretty f*cked up; Empty Re: pretty f*cked up;

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите