live the dream;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

3 posters

Go down

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ Empty in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

Писане by .BONES Пон Юли 01, 2013 10:53 am

Може би някои от вас са ме засичали по други форуми.
Не ми се дават дълги обяснения как започнах да си играя с фотошоп и прочее. Занимавам се сериозно от декември 2012-та. Ей така, изведнъж направих нещо, което много ми хареса и реших, че не трябва да се отказвам. В днешно време съм доволен от графиките си, макар и да зная, че има още какво да се желае.

ГРАФИКИ:

Това е само част от всичките ми произведения. Другите просто не си заслужават повръщането. Приемам и поръчки, ако ви харесват, но напоследък ежедневието ми е пренатоварено и е възможно да има забавяния. 

< 3
.BONES
.BONES

Брой мнения : 55
Points : 20485

Върнете се в началото Go down

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ Empty Re: in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

Писане by .wing Пон Юли 01, 2013 11:19 am

awww, откога ти гледам графиките и все не си поръчвам :Д таа, да, ток май трябва да отбележа, че искам да ми спретнеш сигнатура ;3 Very Happy 
SO DAMN IN LOVE:heart: ....just sayin'
.wing
.wing
quincy house
quincy house

Брой мнения : 178
Points : 20999

Върнете се в началото Go down

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ Empty Re: in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

Писане by .anya Пон Юли 01, 2013 11:31 am

Ohhh..my gosh ;3 Невероятни са , толкова удивителни ..ПЕРФЕКТНИ ! Нямам думи просто ;3 Едно голямо БРАВО от мен ! И тъй като адски много ми харесаха бих си поискала нещичко , например комплект ако не те затруднявам :3  
.anya
.anya

Брой мнения : 15
Points : 20135

Върнете се в началото Go down

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ Empty Re: in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

Писане by .BONES Пон Юли 01, 2013 11:39 am

Ооо, благодаря ви и на двечките! < 3
Не съм очаквал, че ще има такъв интерес. Ще се опитам до утре вечер да са готови, защото имам още две поръчки извън темата. xD
.BONES
.BONES

Брой мнения : 55
Points : 20485

Върнете се в началото Go down

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ Empty Re: in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

Писане by .BONES Пон Юли 01, 2013 6:19 pm

Нещата на Anya и Nicole Steffens (която ми писа на ЛС) са готови!
.wing, съжалявам много, но ще се забавя с твоята поръчка, докато успея да намеря готини снимки на героинята ти. Предполагам, че най-късно утре ще е готово. Извинявам се много...

За Аня:

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ 6282979U

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ 6282980g

За Никол:

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ 6282981L
.BONES
.BONES

Брой мнения : 55
Points : 20485

Върнете се в началото Go down

in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫ Empty Re: in the land of gods and monsters, i was an angel, looking to get fucked hard.. ♫

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите