live the dream;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джонатан О'Браян

3 posters

Go down

Джонатан О'Браян Empty Джонатан О'Браян

Писане by .Hailey. Нед Юни 30, 2013 9:44 pm

Който го иска да се свърже с мен за да му дообясня за РП-то,повечето неща,ще се развият в миналото и ще има доста неща за игра,така че да ми пишат.

Име:
Джонатан О'Браян

Години:
25

Професия:
Адвокат на свободна практика но зарязал кариерата за да стане музикант.

Специално положение:
Богат

Квартал:
East Side
Джонатан О'Браян Kit-harington-photo-116
Kit Harington




Story...
Не по късно от 22 в бара,се събираха хора за да чуят ново изгряващите групи. Всеки петък е музикална вечер,където всяка група можеше да се представи пред хората и може би да бъде харесана. 
Събраха се доста млади хора,както и сред тях Хейли,която се беше събрала с приятелки. Брат и често и казваше,че е време да се забавлява и днес тя бе решила да му отпусне края. Удари му няколко шота и се забавляваше с момичетата. 
Внезапно светлините спряха и единствените светлини,който се виждаха бяха тези на сцената,където прожектора осветяваше някого. Извърна се и остана смяна,дали заради това,защото и хареса или защото се оказваше доста пияна.
Изправи се от стола,като се приближи към сцената. Седнал не един стол с китара в ръка,опрял само единия си крак на земята,свиреше зашеметяващо момче или по скоро мъж. Имаше красива къдрава коса,прекрасни очи,който не гледаха към нея но ги виждаше  и знаеше,че ако погледнат към нея,ще я разтопят. Леко набалата му брада го правеше още по мъжествен,а чертите му можеха да я разтопят. 
Гласът му бе омагьосващ,имаше чувството,че пее за нея. Следеше го с погледа си дали,ще я погледне и в края на песента това се случи. Сякаш прехвърчаха изкрици,остави китарата си и слезе при нея. Всички викаха но сякаш и двамата забравиха къде са. Подаде и ръка и тя едва я улови:
-Аз съм Джонатан но ми викат Джон...
За миг Хейл си забрави граматиката не знаеше,какво да му каже и какво да направи но вдигна ръката си и я хвана:
-Аз съм Хейли и да... Викат ми Хейл...
Сложи косата си зад ушите но той я докосна и върна косите и:
-Да отидем на бара?
Поклати глава,хвана ръката и,като се насочиха към бара,там започнаха да си задават въпроси,да си разказват разни неща. Джон разказа,че е израснал в богато семейство на адвокати и искали от него също да стане адвокат,завършил но след това избягал и започнал да харчи парите от наследството си в опит да направи музикална кариера. Хейли остана с впечатлението,че той е купонджия със свободна воля,с никого не се съобразяваше но като цяло е добряк и много мил човек. Също обича животните дори си има куче и всичко останало. Не можеше да спре да го гледа,а той се приближи още повече към нея и тя му позволи не се отдръпна и всичко останало....

На другия ден...
Слънцето сякаш бе някакво странно оръжие,което заблестя или по скоро извади очите и. Побърза да се скрие отново в одеялото,когато усети някакъв странен аромат и ръка на кръста си. А,скоро и нечии устни,който целуваха врата и. Подскочи,като се опита да дръпне одеялото и да се прикрие,защото бе гола:
-Къде съм?
Къдревата глава,която се бе заровила във възглавницата направи опит да я я придърпа:
-Във вкъщи...
Тогава разбра,беше се напила,помнеше откъсачно някакви неща и се изплаши от себе си. Напи се и спа с някакъв непознат. Опита се да се дръпне но той я притисна към себе си,като промърмори:
-Остани още малко!
Тогава тя се дръпна още веднъж:
-Аз... Аз трябва да тръгвам...
.Hailey.
.Hailey.

Брой мнения : 36
Points : 20232

Върнете се в началото Go down

Джонатан О'Браян Empty Re: Джонатан О'Браян

Писане by Джонатан Пон Юли 01, 2013 5:29 pm

Може ли да го взема?
Джонатан
Джонатан

Брой мнения : 2
Points : 19895

Върнете се в началото Go down

Джонатан О'Браян Empty Re: Джонатан О'Браян

Писане by .Hailey. Пон Юли 01, 2013 5:30 pm

Да давам ти го!150
.Hailey.
.Hailey.

Брой мнения : 36
Points : 20232

Върнете се в началото Go down

Джонатан О'Браян Empty Re: Джонатан О'Браян

Писане by Джонатан Пон Юли 01, 2013 5:32 pm

Smile супер
Джонатан
Джонатан

Брой мнения : 2
Points : 19895

Върнете се в началото Go down

Джонатан О'Браян Empty Re: Джонатан О'Браян

Писане by Alexa L. Daniels Вто Юли 02, 2013 6:09 am

Добре дошъл!
Alexa L. Daniels
Alexa L. Daniels
Admin
Admin

Брой мнения : 584
Points : 25605

Върнете се в началото Go down

Джонатан О'Браян Empty Re: Джонатан О'Браян

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите