live the dream;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вайълет Хейстингс

2 posters

Go down

Вайълет Хейстингс Empty Вайълет Хейстингс

Писане by Violet. Нед Юни 30, 2013 12:17 pm

 Вайълет Хейстингс Tumblr_mp6sqcoW8p1qe3dmco1_500

Вайълет Хейстингс || 19 || Богата || East Side || FC: Teresa Palmer

Външен вид:
Нисък ръст, руса коса и сини очи. Така биха ви описали Вайълет Хейстингс, ако трябва да го направят набързо, но иначе отличителните белези на момичето не са само тези. Луничките. Излизат й предимно през лятната ваканция и то когато отива на гости при леля си Мая в Гърция. Очите й не са просто сини, те са едновременно морско, езерно и небесно сини. Усмивката й не е нещо особено, но често е разтапяла мъжки сърца. Златисто русата й коса пада на вълнисти кичури чак до кръста. Тялото й е атлетично, защото самата тя е спортна натура. И да не пропускаме най-важният детайл - вечната чанта за фотоапарат, висяща на рамото й, за да може винаги да снима това, което привлече вниманието й. 

Характер:
Характерът й е сравнително приятен за околните. Със своето чувство за хумор и мило държание тя печели повечето хора на своя страна. Е, разбира се, тя се опитва да се държи по-високомерно на моменти, но не й се отдава. Тя е от хората, които се натъжават при вида на плачещи хора и ранени животинки. Самата тя има малко коте, което е приютила, защото е било със счупено краче. В момента двете се разбират много добре. От както се помни, Вайълет се ядосва лесно за глупави неща и това наистина я дразни, но всеки има и лоши черти. Стреми се да е приятелски настроена към всички, но когато някой е много враждебен към нея, тя не може да се държи добре и отвръща на удара. Не обича да лъже, но понякога се налага да прибегне до така наречената благородна лъжа. Ученолюбива е, макар че всички я мислят за глупава, по някакви си техни причини.

История:
Името ми е Вайълет Джордж Хейстингс. Родена съм на осемнадесети ноември в Донкастър. Когато съм била на две години, баща ми е получил нова работа в Лондон, което естествено е било голяма възможност, затова без да му мисли много, татко замина за големия град, а ние с мама оставаме в Донкастър. Те не се разведоха, макар че усещах отношенията им да са доста по-различни от преди. Разбира се, едно дете не би разбрало нищо и аз си бях адски щастлива. На седемнадесети ноември, ден преди десетия ми рожден ден, получихме прочувствено писмо от Лондон, в което татко описваше колко много съжалява, но намерил любовта в очите на друга жена, на име Александра. Мама не показа никакви чувства, но същата вечер я чух как плаче силно в стаята си. Не направих нищо, не знаех какво да сторя. Той не се появи никога повече, не пишеше и не се обаждаше и аз лека-полека разбрах, че ще живея без баща оттук нататък. След време мама си стъпи на краката, намери си работа и скоро вече стана доста преуспяваща личност. Разбира се, все още неизвестна никому, освен клиентите й в Донкастър. Когато бях на петнадесет с майка ми се преместихме в Аризона, където тя стана доста скъпоплатена бизнесдама, а аз доста ученолюбива гимназистка. Занимавах се с благотворителност, мама ми осигуряваше всичко, позволяваше ми да правя купони и станах едно от високопоставените момичета в гимназията. След като завърших, без проблем бях приета тук и майка ми искаше да наследя професията й, но предпочитам да се занимавам с моята си страст - фотографията. 

Допълнително:
- Тъмнината ме привлича
- Бялата ми котка - Айа, ще трови и вашите нерви
- Имам алергия към прах, следователно си падам голям чистник
- Не обичам големите компании, предпочитам да съм със сравнително малко хора около мен
- Погледът ми е адски проницателен, не се обиждайте
- Фотографията е моята страст, сама си купих първия ми професионален фотоапарат
- Няколко пъти ме наемаха за фотограф в едно не толкова известно списание, but who cares, беше забавно
Violet.
Violet.

Брой мнения : 18
Points : 20110

Върнете се в началото Go down

Вайълет Хейстингс Empty Re: Вайълет Хейстингс

Писане by Courteney Sparks Нед Юни 30, 2013 8:57 pm

Добре дошла (:
Courteney Sparks
Courteney Sparks

Брой мнения : 299
Points : 21653

https://glamandglory.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите