live the dream;;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genevieve.

2 posters

Go down

Genevieve. Empty Genevieve.

Писане by Genevieve Rockfeller Нед Юни 23, 2013 11:28 pm

Genevieve. Tumblr_m703yhjtLY1rnwqsxo1_500
Erin Heatherton


Име: Женевив Рокфелър
Години: 20/ 3та година
Социално положение: Нормални доходи


Външен вид: Женевив се превърна в красива жена. Тя е висока и стройна, и всичките й извивки са на правилните места. Кожата й е гладка и мека с блед тен. Всеки може да забележи, че нейните движения са добре обмислени или поне така изглежда. Както косата и на нейната майка, косата на момичето е в прекрасен рус цвят и естествено вълниста. Дължината й се спуска малко под рамената и Женевив си я харесва такава, каквато е- средна. Не прекалено къса или дълга. Очите на Вив не се различават от тези на останалите. Те са с бадемова форма, леко наклонени към носа. На цвят са зелени, а миглите й са кадър по-тъмни и дълги. Близо до ириса си, момичето има съвсем мънички петънца, почти не се забелязват с просто око. Веждите й са тънки, винаги във форма. Понякога нейните очи биха могли да изглеждат студени или дори да покажат липса на каквато и да е емоция. Такава си е тя. Не може да се каже, че тя е със студено сърце, но просто не може да показва емоциите си. Много рядко се случва и то само пред хора, на които разчита. Чертите на лицето й са много елегантни и нежни. Малък нос и идеално оформени устни (според нея може да се опише като кукла в някои случаи). Бузите й са покрити с лунички. 
Стил на обличане:Елегантност е думата, сред многото неща, с които Женевив може да се опише. Обича да носи елегантни дълги рокли. Дори понякога у тях е с такива. Ако пожелае обаче може да привлече внимание на някое парти с къса рокля. Рядко можеш да я видиш в удобен панталон. В дънки също влиза рядко, но понякога просто иска да се види и така. През лятото обича много да носи къси панталонки и тениска, както и останалите. Каквото и да сложи, всичко й стои добре. 


Личност: За жалост това поле също трябва да се попълни. Още от малко момиченцето е искало да бъде първо във всичко. Когато е на десет печели конкурс за красота и това много й помага, да вдигне самочувствието си. Малко са обаче нейните постоянни черти. Тя е много широко скроен човек. Обича да бъде различна сред останалите. Много често се забърква в скандали, понеже винаги се противопоставя на това, което й кажат. Правилата са й враг. А кой знае къде е и какво прави сега... Все пак тя е Женевив Рокфелър- момичето, което може да прави всичко. Тайно вярва в любовта, но по някаква причина, идеята само да се опита да чувства я плаши. 


World through her eyes:
I try to be perfect...
-И победителка в конкурса за красота "Мис Америка" 2003 година е... -Журито направи драматична пауза. Стоях и бях стиснала юмруци, а ръцете ми бяха запотени. Идеше ми да заплача. Майка ми иска да правя, това което тя ми каже. Не искам да участвам в този конкурс. Просто не е за мен и знам, че няма да спечеля. 
-Женевив Рокфелър!- Извика мъжът и всички започнаха да крещят, да пляскат. Всичко това ми идваше в повече. Не разбирах какво става. Стоях шокирана и ококорена. Направих крачка напред, но може би няколко минути, след като бяха казали името ми. Очите ми се насълзиха. Сложиха ми лентата и короната. Застанах в средата (между номер две и три). Усмихнах се и помахахме. 
След това не помня... Момент от детството ми, който винаги ще помня. 
But nothing was worth it...
Какъв бе смисълът, да съм известна, след като нямах нито един истински приятел. Вчера водих групичката си и клюкарствахме срещу другите, а днес те се изправиха срещу мен заради някаква загубенячка, макар и аз да знаех как да саботирам всички в това училище. Понякога, когато се чувствам на дъното просто прибягвах към дрогата и всички знаеха това. Може би търсих съжаление. Исках на някой да му пука за мен. Хабих живота си с алкохол, цигари, трева, смърках  но на никой не му пукаше. Искаше ми се някой да ми каже да спра, но всички ме подминаваха. Понякога се чудя... струваше ли си всичко това?
След като разбрах, че така никой няма да ми обърне внимание, спрях да ям. За което много пъти бях удряна от баща си. Но аз не исках това. Исках разбиране. Родителите ми работиха прекалено много. Връщаха се късно вечер, а в училище станах аутсайдер. А след анорексията станах булимичка. Бях в болница около месец. Може би всичко това не ми бе повлияло на психиката ми защото не исках всичко това. 
***
Най-важното е че всичко мина. Преместихме се за трети път. Исках да започна наново, някъде, където никой не ме познава. Може би вече не ме интсуваше толкова вниманието. Здравето ми бе на първо място, както и забавлението. И сега ето ме тук... Мисля, че се очертава интересна година.
Genevieve Rockfeller
Genevieve Rockfeller

Брой мнения : 3
Points : 19960

Върнете се в началото Go down

Genevieve. Empty Re: Genevieve.

Писане by Courteney Sparks Нед Юни 23, 2013 11:29 pm

Приятна игра (:
Courteney Sparks
Courteney Sparks

Брой мнения : 299
Points : 21653

https://glamandglory.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите